Украинская Православная Церковь. Храм Рождества Богородицы
Головна Анонси Фотогалерея Корисна iнформацiя
 • Реєстрація
 • Вхід
 • Хрещення Господа Бога


  19 січня в день Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, в храмі було звершено святкове богослужіння, під час якого відбулось таїнство сповіді та причастя та було виголошено молитву за за мир та спокій в Україні.

  Після служби всі присутні були запрошені на подвір'я храму, де було встановлено купель. Там клірики нашого храму, на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром Соломахою, звершили чин великого освячення води, після якого всі охочі мали змогу тричі окунутися в купелі зі святою водою. 

  Напередодні свята у Храмі Різдва Богородиці відбулося святкове вечірнє богослужіння під час якого було здійснено священнодійство помазання.

  **************

  Свято Хрещення Господнього - одне із найдавніших свят християнської Церкви. На згадку того, що Спаситель Своїм Хрещенням освятив воду, є водосвяття; напередодні свята вода освячується в храмах, в саме ж свято Богоявлення - в ріках або інших джерелах, де беруть воду. Іванове хрещення було символічним і означало, що як тіло омивається і очищається водою, так і душа людини, що правдиво кається і повірила у Спасителя, буде очищена від усіх гріхів Христом.


  « Назад

  ^ У початок

  На головну