Украинская Православная Церковь. Храм Рождества Богородицы
Головна Анонси Фотогалерея Корисна iнформацiя
 • Реєстрація
 • Вхід
 • Христове Воскресіння


  8 квітня  відбулося одне з найбільших та вшанованіших свят нашої Церкви - Великдень. Заздалегідь до початку хресної ходи до храму було привезено Благодатний Вогонь, який напередодні зійшов у храмі Гроба Господня. Згодом відбулася хресна хода, яка проходила навколо храму. Наприкінці Пасхальної заутрені протоієрей Володимир Соломаха зачитав Слово огласительне святителя Іоанна Златоуста на Святу Пасху. Однією з особливостей Великоднього богослужіння є читання Євангельського зачала кількома мовами. Зокрема, Євангеліє було прочитано церковно-слов’янською, грецькою, білоруською, латинською, англійською, болгарською, українською та російською мовами.

  Після заамвонної молитви відбулося освячення Артоса. Наприкінці служби настоятель храму проголосив Пасхальне привітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія. По завершенню літургії на подвір'ї храму відбулося освячення пасок та кулічей. 

  **************

  У християнстві Великдень є центральним святом. Цей день святкується на честь Воскресіння Христа, який віддав своє життя для спокутування гріхів людства.

  Дата Великодня щороку змінюється, але обчислюється завжди за одним правилом: це неділя після першого повного місяця, який настав після дня весняного рівнодення. Згідно з біблейськими писаннями, саме в цей день Ісус Христос воскрес після смерті на хресті. У ніч на неділю жінки виявили, що тіло Спасителя зникло з гробниці. До них з'явився янгол і сповістив про те, що Христос воскрес із мертвих і спокутував гріхи всього людства перед Господом.

  « Назад

  ^ У початок

  На головну