Украинская Православная Церковь. Храм Рождества Богородицы
Головна Анонси Фотогалерея Корисна iнформацiя
 • Реєстрація
 • Вхід
 • Катехізаторскі курси  Дорогі брати та сестри!

   При храмі Різдва Божої Матері відкриваються катехізаторскі курси, котрі мають за свою мету проводити воцерковлення вірян.

   Катехизація – (від грец. Κατήχησις - повчання, настанова) - це навчання істинам православної віри і чину церковного життя. Воцерковлення - прилучення людей до християнського богоугодного життя за заповідями в лоні святої Церкви. Воцерковленням це не набір знань і різних церковних зовнішніх дій, а реальне перетворення духу, нрава, відносин і способу життя людини відповідно Євангельського образу та особистості Ісуса Христа.

   Катехизація не призначена для якоїсь окремої групи людей, або для тих людей котрі давно знаходяться в лоні Церкві, а вона призначена для Всіх людей, хто недавно прийшов або хто хоче прийти до Церкви, а також для тих людей котрі давно знаходяться в лоні Церкви, і у котрих є питання про сенс богослужіння, про зміст православної віри, про звичаї та обряди, про історію Православ'я на Русі і про багато іншого?

   Навіщо потрібні знання про Церкву в наш і без того насичений інформацією вік?

   Ті знання, які дають катехізаторські курси, допомагають кожній віруючій людині, або людині котра прагне до віри, і яка хоче стати свідомим християнином, живим членом Церкви Христової. Становлення християнина має складний і часто тривалий процес, який може займати довгі роки. Завдяки катехізаторським курсам, Ви отримаєте можливість увійти в лоно Святої Церкви швидше і впевненіше, уникнути тих помилок, які найчастіше скоюють люди, котрі недавно прийшли в храм Божий.

   Кожен християнин повинен мати «тверду основу того вчення, в якому був наставлений» (Лк. 1, 4). Саме роз'ясненню Святого Письма, ознайомленню зі Священним Переданням і присвячені заняття у катехизаторских курсах.

   Але крім сказаного кожен православний християнин повинен «завжди бути готовим до відповіді кожному, хто питає вас про вашу надію, але з лагідністю та благоговінням» (1Пет. 3, 15). І навколо нас є чимало людей котрі виявляють інтерес до Православ'я і Церкви Христової, і наш місіонерський обов’язок - бути спроможними дати відповіді на їхні запитання. А для цього потрібні знання!

   Врешті, катехізаторські курси - це захоплюючий світ, повний однодумців, всупереч миттєвим інтересам цього віку, з'єднаних згодою віри в Христа Воскреслого. Тут Ви можете знайти і друзів, а також розширити коло інтересів. На курсах не тільки вчаться, але і беруть участь у богослужіннях, таїнствах, їздять в паломницькі поїздки, нарешті, можна просто спілкуватися.

   Навчальні дисципліни на 1-й рік навчання:

  - Основи православної віри (Катехізіс),
  - Новий Завіт,
  - Літургіка,
  - Історія Церкви.

  Навчальні дні:

  Понеділок

  18:30 – 19:40 Основи православної віри (Катехізіс)
  19:50 – 21:00 Новий Завіт

  Четвер

  18:30 – 19:40 Літургіка
  19:50 – 21:00 Історія Церкви

   Вчитися на курсах можуть всі бажаючі. Зарахування проводиться після заповнення Анкети та Прохання. Вік слухачів - не молодше 16 років. Навчання безкоштовне. Тривалість навчання 3 роки.


  « Назад

  ^ У початок

  На головну